О нас

НАША ФІЛОСОФІЯ

GRIE є монобрендом шкіряних саквояжів. Це означає, ми закохані у саквояжі і вже понад 4 роки ми зосереджені на виробництві лише цієї старовинної моделі.
Хоча GRIE є монобрендом, але ми подбали про широкий вибір: в наших колекціях ви знайдете дорожні, ділові, повсякденні та навіть вечірні саквояжі. Ми робимо їх різного розміру, кольору та із різноманітних матеріалів.  Ви здивуєтесь, якою цікавою може бути классика!
Але всі наші саквояжі об`єднані єдиною філософією: GRIE — це розумні сумки, що не підвладні моді та часу.
Ви можете бути певні, що саквояжі не вийдуть з моди наступного сезону, як не виходять вже більш ніж 200 років. А ми зі свого боку, забезпечимо найвищу якість та обслуговування вашого GRIE протягом всього часу після покупки. І обов’язково надамо 12-ти місячну гарантію.
Окрім саквояжів, що є в наявності, ми також приймаємо і індивідуальні замовлення. Ви можете обрати розмір і колір саквояжу, додатковий декор та навіть колір підкладки — ми виконаємо будь-яку вашу забаганку.
Величезний досвід роботи зі шкірою дозволяє робити все бездоганно, на рівні, що не поступається роботам італійських майстрів.
Для виготовлення GRIE ми використовуємо прискіпливо підбрані у різних кінцях світу матераіли.
Саквояжні замочки, наприклад, прилітають до нас з США, а фірмові металеві рамки роблять по нашим кресленням у Львові.
Сподіваюсь, вам подобається GRIE — у кожну сумку, що з’являється на світ, ми вкладаємо всю нашу любов та майстерність. І це наповнює наше життя сенсом.

ОСНОВАТЕЛЬНИЦА

Привіт! Мене звати Аліса Гришаєва, я засновниця GRIE. Я народилась у 1990 році в Чернігові — це невелике містечко на півночі України.
Моє дитинство проходило у творчій атмосфері. У моєї мами є своє ательє, і скільки я себе пам’ятаю, мама весь час конструювала і шила надзвичайно крутий одяг.
Попри це, я навіть подумати не могла, що коли-небудь зв’яжу своє життя з шиттям. Але доля розпорядилась так, що одного разу я взяла в руки шкіру і закохалась.
Перший шматок шкіри я різала на дошці, яку забрала з вулиці й принесла додому. З інструментів я мала один пробійник, звичайний канцелярський ніж і кухонний молоток. Я не знала майже нічого про роботу зі шкірою і вчилася самостійно на практиці, іноді переглядаючи ролики на YouTube.
Через деякий час, величезну кількість зіпсованої шкіри та нервів, вдалих і не дуже днів, у мене почала виходити і я захотіла створювати щось дуже особливе. Так народився бренд GRIE. Доречі, назва бренду — це три перші літери мого прізвища.
Alisa Grishajeva GRIE 2
Alisa GRIE

GRIE

Засмучена компромісами у сфері моди я пообіцяла створювати сумки настільки якіснми, наскільки це взагалі можливо. Я залучила до справи свою талановиту маму, я бачила, що вона теж горить цією ідеєю.
Для того, що все підготувати, нам знадобився деякий час. Найскладнішим виявилося знайти хорошої якості рамки та саквояжні замочки. Після болісно довгих пошуків ми знайшли майстра у Львові, який зміг зробити рамки за нашими кресленнями та з потрібного металу. Ці рамки були ідеальні.
З замочками було ще складніше, я точно знала, як вони повинні виглядати, але ніде не могла знайти. В результаті я відшукала їх на заводику в США. У цієї мануфактури навіть не було сайту, а просто pdf-сторінка в мережі.
Коли все потрібне було готове, ми приступили до роботи. І перший саквояж перевершив всі наші очікування.

НАШІ ЦІННОСТІ

Наша мета — створювати речі, що служитимуть довгі роки. GRIE — це маленькі скарби, що допомагають жінкам, що їх носять, відчувати себе особливими та сильними.
Дизайн наших саквояжів осмислено створений лаконічними, ми воліємо уникати зайвих деталей, бо ж для того, щоб річ лишалась актуальною із сезона в сезон, вона має бути стриманою та класичною.
Ми віримо у створення довговічних сумок, що надихають і витримують випробування часом, несемо відповідальність за нашу роботу і тому пропонуємо ремонт та обслуговування протягом усього часу після покупки.
GRIE values 2
GRIE-logo-e1588333334576

ПРОИЗВОДСТВО

Саквояжі GRIE народжуються в столиці України, в майстерні у Києві. При виробництві ми притримуємось традицій ручної роботи зі шкірою. Ми вважаємо, що це ключовий інгрідієнт розкішної речі.