Про нас

Наша мета — створювати речі, що служитимуть довгі роки.  GRIE – це артефакти, які допомагають жінкам, що їх носять відчувати себе особливими та сильними. Дизайн саквояжів осмислено створений лаконічними ми воліємо уникати зайвих деталей, бо ж для того, щоб річ лишалась актуальною із року в рік, вона має бути стриманою та класичною.

При виробництві ми притримуємось традицій ручної роботи зі шкірою. Ми вважаємо, що це ключовий інгрідієнт розкішної речі. Ми використовуємо прискіпливо підбрані у різних кінцях світу матераіли. Саквояжні застібки, наприклад, прилітають до нас з США, а фірмові металеві рамки по нашим кресленням виготовляє майстер у Львові. Ми віримо у створення довговічних речей, що надихають і витримують випробування часом, несемо відповідальність за нашу роботу і тому пропонуємо обслуговування протягом усього часу після покупки.

Дізнавайтесь більше про історію створення бренда, прочитавши листа від засновниці Аліси Гришаєвої та спостерігайте за тим, як народжуються GRIE безпосередньо з нашого Інстагрму.

Logo g